Przejdź do treści

Internet

Strony www

Nie wiesz jak rozpocząć działalność w internecie? Doradzimy. Projektujemy strony, reklamy, banery... Potrzebujesz zdjęcia? Zrobimy je dla Ciebie lub pomożemy wybrać z dostępnych w naszej bazie lub w internecie. Oferujemy pełną zgodność z obowiązującymi standardami, responsywność stron, itp. Chcesz reklamować się w internecie? Np. poprzez Facebook'a? Podpowiemy jak nie przepłacać i jak najlepiej określić docelową grupę konsumentów.

Sklepy internetowe

Planujesz rozpoczęcie sprzedaży przez internet? Chcesz sprzedawać przez internet w swoim własnym sklepie? Zbudujemy go dla Ciebie. Wykonamy dla Ciebie profesjonalny sklep w sieci. Masz w planie sprzedaż w sklepie internetowym tylko kilku produktów i wystraszyły Cię ceny dużych sklepów internetowych? Zrobimy dla Ciebie odpowiedni sklep dostosowany do Twoich wymagań i oczekiwań. Jeśli masz już sklep, pomożemy go zmodernizować i dostosować do aktualnie stosowanych rozwiązań.

Hosting

Masz problem przy wyborze domeny i odpowiednio dopasowanego hostingu. Oferujemy pomoc przy wyborze i zakupie domen oraz hosting na naszych serwerach. Zapewniamy wysokie parametry gwarantujące płynną obsługę strony lub sklepu.

Narzędzia programowania

Projektowane strony są w pełni responsywne, dostosowane do standardów wyświetlania zarówno na komputerach stacjonarnych, laptopach jak i telefonach komórkowych. Dostosowujemy narzędzia i technologie do Twoich potrzeb.